SVÍČKÁRNA RODAS s.r.o. - Daniela Netíková-RODAS

Prodej
78x

SVÍČKÁRNA RODAS s.r.o. - Daniela Netíková-RODAS

Ostatni

Popis podniku:

Svíčkárna RODAS byla založena v roce 1990 v Šestajovicích u Prahy na ploše 4500 m². V roce 1992 byla postavena první část provozu na výrobu svíček. Do roku 1993 se jednalo pouze o ruční výrobu svíček a to litím do forem. První stroj, tažný, na výrobu kostelních svíček byl zakoupen koncem roku 1993. S tímto strojem jsme získali možnost realizovat zakázky na výrobu kostelních svíček do Německa, Rakouska a Švýcarska.

V roce 1997 byl přistavěn další provoz na výrobu svíček, který byl vybaven moderními kapacitními stroji. To nám umožnilo zahájit velkovýrobu a rozšířit náš sortiment o hřbitovní svíčky, čajové a stolní svíčky. Tímto rokem jsme začali dodávat svíčky i do obchodních sítí v České republice a byli jsme přijati za člena Hospodářské komory ČR. V roce 2000 nám byla udělena ochranná známka „Český výrobek“ č.157 Od roku 2002 jsme začali po dlouhodobých přípravách vyrábět kosmetické přípravky, které dodáváme do lékáren sítě PHOENIX.

V roce 2005 nás oslovily základní školy za účelem možnosti exkurzí do výroby svíček, od té doby tyto služby standartně nabízíme. Tímto Vás na exkurzi do výroby svíček srdečně zveme. Rok 2007 byl pro nás velice významný, neboť jsme pořídili moderní počítačem řízenou linku na výrobu válcových svíček a koulí. Díky tomu můžeme nabídnout nejen nízké ceny, ale i krátké dodací termíny na výrobu svíček. V roce 2008 jsme otevřeli podnikovou prodejnu, zahájili jsme tak drobný prodej svíček a získali známku Turistického suvenýru. V roce 2009 jsme začali s přípravou zásobování maloobchodních sítí v ČR svíčkami. Rok 2010 byl pro nás významný tím, že jsme rozšířili svíčkárnu o dalších 600 m2. Na této ploše jsme postavili sklad pro hotové výrobky a posezení s občerstvením pro 50 lidí. V roce 2011 proběhla velká modernizace výroby hřbitovních svíček. Pořízením plně automatické linky a přechodem na výrobu z tekutého parafinu jsme výrazně zvýšili výrobní kapacity. V roce 2012 probíhal vývoj v oblasti výroby parfémů a glycerinového mýdla. Po čtyřletém vývoji se také podařilo vyrobit první voskovou pastelku v trojhranném tvaru, ze včelího vosku a potravinářských barviv.

V současné době provozujeme v České republice jednu vlastní svíčkárnu v Šestajovicích a další svíčkárny jsou zaměřeny na prodej svíček a realizaci exkurzí, a fungují na bázi franchisingu. Najdete je v Liberci, Plzni, Kutné Hoře, Olomouci, Ústí nad Labem a Písku.

  •   Daniela Netíková
  •   Na Balkáně 211/9, 250 92 Šestajovice
  •   rodas@rodas.cz
  •   www.rodas.cz
  •   (+420) 603 229 436
  •   (+420) 281 962 341


Prodejní cena

Neuvedeno