Prodej
108x

A Plus Students

Praha, Hlavní město Praha

Popis podniku:

„…. dnes ještě s počítadlem …. zítra již géniem“ zní slogan jihoafrické školy matematiky A+Students, která otevírá své pobočky v Austrálii a Velké Británii a vzbuzuje u dětí lásku k matematice.

Matematika je nejvíce studovaným předmětem po celém světě, a přesto většina studentů v ní nikdy nezíská pevný základ a poté nemůže pokračovat v dalším či univerzitním studiu. Přitom je matematika mezinárodním jazykem, který je všeobecně univerzální a mluví se jím ve světě technologií, robotiky, virtuální reality a umělé inteligence.

A+Students je japonskou metodou matematiky určenou pro děti od 2 ½ let, která je učí komplexně řešit aritmetické problémy pomocí počítadla (soroban) včetně použití vlastních produktů metody PLAY MATHS.

Jak program a kurzy prospívají takovému dětskému studentovi? Především zvyšují sebevědomí, rozvíjejí mozek a jeho dovednosti, zvětšuje se jejich mentální a paměťová kapacita, zlepšuje se schopnost soustředění a poslechu, výrazně zvyšují kreativitu, vylepšuje se fotografická paměť, může se zvýšit i IQ, podporují odolnost vůči stresu při řešení více problémů najednou, intuitivní myšlení a v neposlední řadě samozřejmě vytváří lásku k matematice.

Společnost je členem Jihoafrické franchisová asociace (FASA) a celosvětových matematických asociací jako jsou např. Pan Pacifc Abacus, Mental Arithmetic Association a ISDF (International Soroban Diffusion Federation).

A+Students je unikátní, exkluzivní, prestižní a především lukrativní master-franchisa.

Zakoupením master-franchisové licence získáte výlučná práva na jedinečnou a chráněnou ochrannou známku a osvědčenou metodu výuky matematiky, která je založená na více než 2 000 let starém systému, používaném ve východních zemích, které obecně překonávají v matematice západní země.

Základní informace o master-licenci A+Students

  • Franchisová smlouva se uzavírá na dobu 10 let s možností prodloužení o dalších 10 let.
  • Franchisový poplatek je určen analýzou konkrétní země/regionu nebo oblasti z hlediska počtu obyvatel, HDP a potenciálního počtu poboček, které lze otevřít. Náklady jsou diskutovány individuálně podle požadavků.
  • Master-franchisant získává výhradní právo pro zemi/region/oblast.
  • Osobní návštěva CEO A+Students v zemi za účelem posouzení, analýzy a poradenství v oblasti trhu a sítí při otevření první pobočky.
  • Komplexní školení pro master-franchisanta, jak otevřít a provozovat první pobočku a franchisu jako celek.   
  • Kompletní vytvoření první pobočky včetně vstupního materiálu jako pilotní franchisa.
  • Proškolení master-franchisanta a jeho zaměstnanců - materiály kurzů, produkty a prezentace/výuka metodiky A +.
  • Proškolení master-franchisanta, aby mohl školit další franchisanty a jejich zaměstnance.
  • Plné používání ochranných známek A +, materiálů pro výuku, marketingového know-how a duševního vlastnictví.
  • Vyhrazené podpůrné systémy, jako je IT studentský program správy studentů vytvořený na míru.

Informační brožura A+Students.


Obor: Vzdělávání a doučování


Kontakt:


Prodejní cena
Neuvedeno