Prodej
232x

NORDSEE

Ostatni

Popis podniku:

NORDSEE pokrývá celé spektrum rybích produktů. Od roku 1896 si vybudovala své jedinečné postavení v restauračním průmyslu jako společnost, která poskytuje rozmanitost a prvotřídní kvalitu a získává své ryby udržitelným způsobem.


NORDSEE nabízí nejkvalitnější ryby a mořské plody od roku 1896 v Německu a od roku 1899 v Rakousku. Jsme hrdí na naše ryby pocházející z udržitelných zdrojů a jednáme s respektem na základě naší environmentální, sociální a ekonomické odpovědnosti. Meziresortní výbor pro udržitelnost řídí další rozvoj řízení udržitelnosti NORDSEE.

Již více než století poskytuje NORDSEE lidem v celém Německu a Rakousku čerstvé ryby a lahodné rybí produkty. Zaměřujeme se na odbornost, nadšení, tradici a udržitelné využívání ryb.  

Klademe zvláštní důraz na přirozenost, kterou striktně dodržujeme při všech našich aktivitách.

Vědomě se vyhýbáme používání zvýrazňovačů chuti, umělých příchutí a geneticky modifikovaných přísad. Naše rybí produkty také pocházejí výhradně z regulovaných výlovů. Představujeme také rostoucí řadu vysoce kvalitních ryb a měkkýšů z certifikované ekologické akvakultury.

Velkými písmeny se v našich restauracích píše také přirozenost. Například ve vybavení restaurace používáme přírodní materiály – od barev přes dřevo až po využití zelené elektřiny a mnoho dalšího.

Přirozenost také znamená ocenit rozmanitost našich zaměstnanců v našem týmu, být autentičtí a podporovat gastronomickou odbornost našich zaměstnanců. Jsme hrdí milovníci ryb, kteří poskytují našim hostům potěšení a nadšení.

Chceme být také upřímní a autentičtí v naší komunikaci. Víme, že ne každý má rád ryby a my jim také vycházíme vstříc. A pro ty ostatní, kteří mají rádi ryby, jsme tu pro ně. Ať už jde o grilované, smažené nebo uzené ryby nebo lahodné sushi – NORDSEE má perfektní produkt pro každého milovníka ryb. 


Restaurace

V našich restauracích najdete celou řadu čerstvých a přírodních rybích pokrmů, salátů a nápojů, které si můžete vychutnat přímo v restauraci. Jakékoli z našich pokrmů si můžete vychutnat také jako jídlo s sebou.


Občerstvení

Všechny prodejny NORDSEE prodávají také občerstvení. Můžete si vybrat mezi slanými bagetami, lahodnými sendviči, ručně rolovanými wrapy, čerstvými saláty, různými sushi a různými teplými svačinovými boxy a vychutnat si je hned s sebou.


Franšíza NORDSEE

Naši franšízoví partneři již spravují více než 100 poboček. Ale to je jen začátek. Chceme i nadále růst a zvát skutečné podnikatele, aby s námi měli úspěšnou budoucnost. Hledáme tedy partnery český trh. 

Náš mezinárodní franšízový model

Mezinárodní franšízový model se zaměřuje na expanzi v zemích a regionech, kde NORDSEE ještě není přítomna. NORDSEE poskytuje svým partnerům poradenství v důležitých tématech, jako je výběr místa, logistika a školení zaměstnanců.

Tento franšízový model je vhodný pro partnery, kteří mají vysokou likviditu, aby během několika let otevřeli několik restaurací v regionu.


Obor: Gastronomie

Původ franchisy: Mezinárodní

Velikost vstupní investice: 30 000 EUR

Kauce / Deposit: 30 000 EUR

Průběžný poplatek / Royalties: 5 %

Marketingový poplatek: 2 %Prodejní cena

0,5 - 2 mil. Kč