Doučování Doma s.r.o.

Prodej
164x

Doučování Doma s.r.o.

Hlavní město Praha

Popis podniku:

Doučování Doma existuje na trhu od roku 2012 a díky spokojeným zákazníkům se od té doby již významně lokálně rozrostlo. Nabízíme klientům doučování všech běžných školních předmětů zcela šité na míru. Naší největší devizou je právě individuální přístup, kdy se našim studentům přizpůsobíme dnem, časem, místem, intenzitou výuky i probíranou látkou. Nejsme jazyková škola, naší hlavní náplní není tvorba skupinových kurzů. Děláme výuku jinak, nesvazují nás žádné osnovy, lektor se věnuje výhradně jednomu studentovi a jeho potřebám. Každý si pod jménem Doučování Doma najde to své, ať už je to vypilování angličtiny do práce nebo příprava k maturitě z matematiky či pomoc s testem z chemie, jednorázově i pravidelně.

Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni na základě námi vyvinuté metodiky přijímacího pohovoru, protože si uvědomujeme, že právě oni tvoří gros celého týmu Doučování Doma a za to je mimo jiné odměňujeme množstvím benefitů. Cílíme především na vysokoškolské studenty, kteří svými znalostmi vynikají mezi ostatními a pro naše klienty je spolupráce s nimi příjemnou změnou.

Našim franchisantům nabízíme finančně dosažitelný rozvinutý koncept včetně na zakázku vyvinutého online systému, jejichž životaschopnost se ověřila v praxi v Hradci Králové. Celý nápad projektu Doučování Doma a jeho realizace byly oceněny 3.místem v soutěži Živnostník roku Královéhradeckého kraje 2017 a o rok později 1.místem kraje.

Hledáme další zájemce, kteří by s nízkými vstupními náklady a pod značkou Doučování Doma otevřeli svou vlastní franchisovou pobočku.

Více informací o projektu najdete na https://www.doucovanidoma.cz/podnikejte-s-nami.html


Obor: Vzdělávání a doučování

Původ franchisy: Lokální

Velikost vstupní investice: 100 000 Kč

Celková investice: 200 000 – 250 000 Kč

Rok zahájení v ČR: 2012

Prodejní cena

Do 0,5 mil. Kč
  • Kategorie:Franchising
  • Typ: Prodej
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2012