Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

Prodej
108x

Systém asistovaného hubnutí s.r.o.

Ostatni

Popis podniku:

Systém asistovaného hubnutí® je franchisingový koncept odborníků ve světě výživy, nutričních terapeutů.

Systém asistovaného hubnutí s.r.o byl založen Lenkou Náměstkovou, DiS. v roce 2006 jako logické pokračování fyzické osoby Lenka Náměstková.

Poskytuje služby především v oblasti redukce hmotnosti. Systém asistovaného hubnutí® je metoda, která využívá k redukci pouze základní potraviny a redukuje hmotnost klientů bez nutnosti sportu! Je to velice důležité pro osoby se změněnou tělesnou schopností pohybu (ZTP), pro klienty před a po operacích, s vysokou nadváhou, ale rovněž pro všechny, kterým sport nepůsobí radost.

Metoda Systém asistovaného hubnutí® dosahuje nadstandartních výsledků zapracováním poznatků z biochemie do praxe. A přitom nejde o dietu v nyní používaném slova smyslu. Klient musí jíst všechny potraviny, nevylučuje ani sacharidové potraviny z jídelníčku, musí jíst správné a ne podhodnocené porce a nemusí cvičit. Terapeut každému klientovi nastaví individuální stravování podle konkrétních podmínek klienta.

Mýtus, že se při redukci musí cvičit, jsme překonali na tisících klientů a nejde o nějaké studie na 20 lidech.

Lidské tělo umíme opravovat pouze správně načasovaným jídlem, přičemž běžně vracíme krevní tlak a glykemii do normálu. Stejně jako další vychýlené hodnoty krevního obrazu, například kyselinu močovou, cholesterol nebo hodnoty jaterních testů.

Systém asistovaného hubnutí® je ryze český koncept založený na znalostech léčebné výživy. Byly do něho zapracovány poznatky nejen českých, ale i světových vědců v oblasti výživy, psychologie, endokrinologie a také další výsledky výzkumů lidského těla.

Franchisu Systému asistovaného hubnutí® může získat pouze nutriční terapeut, se vzděláním z VOŠ nebo VŠ se zaměřením diplomovaný nutriční terapeut.


Obor: Zdraví

Původ franchisy: Lokální

Velikost vstupní investice: 100.000 Kč/ 5 let, licence 5.000 Kč/rok

Celková investice: 120.000 - 150.000Kč

Rok zahájení v ČR: 2006

Rok zahájení v zahraničí: 2016

Počet vlastních provozoven v ČR: 2

Počet franchisových provozoven v ČR: 7

Průběžný poplatek / Royalties: 1000 Kč/ měsíc
Prodejní cena

Do 0,5 mil. Kč