Nova Collagen - superpotravina pro zdravé klouby, pokožku, vlasy a nehty

Prodej
250x

Nova Collagen - superpotravina pro zdravé klouby, pokožku, vlasy a nehty

Nova Collagen - superpotravina pro zdravé klouby, pokožku, vlasy a nehty, Hlavní město Praha

Popis podniku:

Nabízíme k prodeji firmu, zabývající se výrobou a následným prodejem doplňků stravy. Jedná se o kolagen, superpotravinu pro zdravé klouby, pokožku, vlasy a nehty.

 

Příběh NOVA Kolagenu je prostý. Hledali jsme to nejlepší, co můžeme v této oblasti nabídnout a co na českém trhu chybí. Produkty dostupné na českém trhu se nám zdály nedostatečné, s nízkým obsahem denního množství účinné látky. Také užívání kolagenu bez vhodných podpůrných přírodních ingrediencí zbytečně snižuje jeho účinnost.

Tým našich odborníků připravil pro vás ideální dávku kolagenu s přírodními doplňujícími přísadami, které podpoří účinek kolagenu a jeho vstřebávání v těle. Věříme, že se nám to povedlo. To si koneckonců můžete vyzkoušet sami.

Dle typu kolagenu se můžete rozhodnout, zda chcete posílit spíše vazy a klouby, nebo podpoříte kvalitu vaší pokožky, vlasů a nehtů


Důvod prodeje:

Ten je prostý, časová vytíženost na ostatních projektech.


Nabízíme zavedenou firmu (2021) eshop (250.000,-), skladové zásoby (1.800.000,-), know how, receptury, brand, veškeré kontakty na dodavatele, odběratele, obchodní partnery napojení na Amazon DE. Firma má velký potenciál, jen si ji musí vzít pod křídla někdo, kdo se bude firmě 100% věnovat a posouvat dál, výš.


Cena prodeje je nižší než prodejní hodnota skladových zásob!


Prodejní cena: 1.600.000,- Kč

Prodejní cena
1.600.000,00 Kč
  • Kategorie:Výroba
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Rok založení: 2021
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením