Salátofka - responsible life

Prodej
134x

Salátofka - responsible life

Salátofka - responsible life, Ústecký kraj

Popis podniku:

Nabízíme k prodeji koncept e-shopu a zdravého bistra. Na severu Čech tento koncept je jedinečný. Jedná se o zdravé saláty, polévky a deserty, které jsou balené ve vratných zálohovatelných sklenicích. Jde o zdravé jídlo, které zasytí, ale je po něm lehko. Celé je to spojené s přidanou hodnotou dobrého pocitu, že člověk zároveň dělá něco pro okolní přírodu. Saláty se vyrábí denně čerstvé a pouze na objednávku, proto se u toho neplýtvá. Ale zároveň vše je dopředu zaplaceno. Nic vám nezbývá. Pro zákazníky je to velmi komfortní, rychlé a jednoduché. Objednávají si on-line na e-shopu.


Hlavní působiště je v Mostě. V současné době rozvážíme také už do Loun, Žatce, Chomutova a Litvínova. O spolupráci s námi zažádali v dalších městech Teplice, Ústí nad Labem, Lovosicích a Litoměřicích. Rozvážíme i do průmyslových zón a to zákazníkům v kancelářích. Pro firmy v průmyslových zónách jsme zajímavým dodavatelem jídla pro jejich návštěvy.


Původně šlo jen o výrobu a rozvoz salátů ve sklenicích. Nyní však zajišťujeme i zdravý catering na různé společenské akce. Zajišťujeme firemní catering. Spolupracujeme s kavárnami a fitness centry dodáváme jim naše saláty a polévky. A nedávno jsme na přání OC Central Most s nimi navázali spolupráci a umístili jsme zde svůj prodejní stánek, který má všechna povolení pro prodej potravinářských výrobků. Zároveň o umístění našeho stánku zažádalo i Nákupní centrum Olympia Teplice.


1) Nabízíme odprodej celé firmy- včetně výrobního zařízení, skleněných obalů, auta, zavedeného e-shopu, domény, facebooku, instagramu, všech marketingových aktivit, včetně databáze zákazníků. A také prodejního stánku ( lednice, mrazák, dřez s teplou vodou) umístěného v nákupním centru OC Centrál Most.


2) Nabízíme pouze e-shop - doménu, - e-shop, loga, know-how, marketingové aktivity, Instagram, Facebook, receptury, atd. Tento projekt pak lze zprovoznit i v jiných regionech republiky. Ale již budete mít platformu a know-how jak na to.


Cena se odvíjí od toho, co vše bude předmětem prodeje.


400 000 - 900 000 Kč.

Prodejní cena
0,5 - 2 mil. Kč
  • Kategorie:Restaurace - bary
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2022
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 3
  • Fin . zatížení: V zisku