p.a. 3O-70% hledáme investory, partnery nebo kupující

Prodej
308x

p.a. 3O-70% hledáme investory, partnery nebo kupující

hledáme investory, partnery nebo kupující - p.a. 3O-70%, Olomoucký kraj

Popis podniku:

Dobrý den,


na základě dlouholetých osobních vztahů a exkluzivního partnerství značky, která je na českém trhu více než 10 let a expanduje do světa, hledáme investory, partnery nebo kupující, kteří by rádi zhodnotili svůj peněžní kapitál. Vzhledem k tomu, že jsme i my sami investoři a vlastníme již několik prodejen po světě a rádi bychom přikoupili další zajímavá místa, rozhodli jsme se pro oslovení potencionálních investorů nebo partnerů. Výhodou této investice je, že se jedná o PASIVNÍ PŘÍJEM se zhodnocením 30-70% ročně! Nemusíte se o prodejny s exkluzivním produktem starat a pouze zhodnocujete svůj kapitál.


Varianty spolupráce:


1) Varianta pro investory


Můžete vstoupit do spolupráce jako investor, který by nám poskytl finanční prostředky na fixní měsíční úrok. V případě této varianty však nebude takové velké zhodnocení, jelikož rizika neseme my. Úrok by byl na domluvě dle výše poskytnuté částky.


2) Varianta pro partnery


Partnerská spolupráce nese veškerá rizika podnikání a vstupujete do projektu s námi. V tomto případě kupujeme prodejny a licence společně a také se společně podílíme na zisku a ztrátě prodejen dle rozděleného podílu. Výhodou je, že se ale stále jedná o PASIVNÍ PŘÍJEM se zhodnocením 30-70% ročně a nemusíte se o provoz prodejny kdekoliv na světě starat.


3) Varianta pro kupující


Pokud chcete mít prodejny po světě pouze pro sebe a máte zájem o koupi, na základě exkluzivního partnerství můžete vstoupit do podnikání sami. V tomto případě Vám zajistíme veškeré náležitosti ke koupi a můžete vlastnit prodejnu sami. Výhodou je, že Vám dokážeme zařídit, že se o prodejnu nemusíte starat a tím pádem máte pasivní příjem se zhodnocením 30-70% ročně z jakéhokoliv místa na světě.V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat poptávkou a rádi se s Vámi domluvíme na osobní schůzce.Budeme se těšit.Prodejní cena

2 - 5 mil. Kč
  • Kategorie:Hledám investora
  • Typ: Prodej
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Fin . zatížení: V zisku