Prodej
136x

Fitness CONTOURS IBC

Fitness CONTOURS IBC, Jihomoravský kraj

Popis podniku:

Přenecháme rozjetou pobočku Contours finess.


Contours fitness pro ženy pomáhá ženám cítit se skvěle a sebevědomě již od roku 2008. Cvičení je formou kruhového tréninku 8 strojů a 8 stanovišť pro ženy každého věku a kondice. Stroje jsou navrženy speciálně pro ženy. Osvědčená kombinace aerobního cvičení se stroji zrychluje metabolismus, snižuje nadváhu a zpevňuje postavu. Individuální přístup.


Kruhový trénink Contours je lepší než běžné fitness centrum

V běžném fitness centru musíte často čekat, až se uvolní stroj. Princip kruhového tréninku čekání zcela eliminuje. Půlhodinová série cviků uteče jako voda. Kruháčem navíc efektivněji spalujete tuk a zlepšujete kondici. Vynikajícím doplňkem ke kruháči jsou právě funkční zóny, kde cvičíte s vlastní vahou a dále vedené lekce, které máte zdarma ve členství.


Provozujte vlastní dámský fitness club, připojte se k největší a nejznámější síti fitness clubů pro ženy v ČR.

Profesionální podpora centrály, která sdílí organizační i marketingové know-how, které podpoří váš úspěch.

Podnikejte pod hlavičkou zavedené značky, jenž také získala několikrát za sebou ocenění Franchisa roku.


Proč právě Contours?


Contours oslovuje jedinečný trh žen, které nechtějí chodit do běžných fitness klubů plných mužů, ale rády by si zpevnily postavu, zhubly pár kil, či si jen vyčistily hlavu a udělaly čas samy pro sebe.

Trendem je starat se o své zdraví, tomu ženy rozumí velmi dobře, proto je odvětví stále růstové. Společně s franchisou získáváte také individuální stravovací poradenství pro vaše členky - jídelníček Contours SLIM & FIT. Kombinace cvičení a stravy je zásadní a opravdu funguje.

Contours v sobě spojuje jedinečný cvičební a nutriční program spolu s propracovanou emoční marketingovou strategií. Cvičení trvá jen 30 minut, lze přijít kdykoliv bez objednání, k dispozici je klientkám profesionální a zkušená trenérka, klientky mají rychlé výsledky a jsou motivované.

Pevně stanovené poplatky - neodvíjí se tedy od vašeho úspěchu - z něj profitujete pouze vy!

Z mnoha důvodů má Contours na rozdíl od konkurence v dámském fitness daleko větší úspěšnost nových klubů a to až 90 %.

Koncept Contours přináší svým franchisantům nejen kompletní know-how včetně trendů ve fitness odvětví, ale zároveň i vedení a správu vlastních poboček.


Systém Contours zahrnuje efektivní systém péče o stávající členky Contours clubů, a také získávání nových členek a to v kombinaci atraktivních programů a speciálních akcí.Contours fitness klub je pro někoho, kdo žije sportem a je rád mezi lidmi.


Prodejní cena
0,5 - 2 mil. Kč
  • Kategorie:Franchising
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Rozloha: 380.00 m2
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2021
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 2
  • Webové stránky Zobrazit