Prodej
142x

E-shop kouzloparfemu.cz

Praha, Hlavní město Praha

Popis podniku:

E-shop je nový a nemá žádné objednávky.


Jedná se o prodej zboží formou dropshippingu a e-shop je na doméně https://kouzloparfemu.cz/.


Celkem je na e-shopu +/- 8000 aktivních produktů, které jsou denně aktualizovány. Marže jsou různé a dosahují i 40% a týkají se doporučených cen. V importu lze marže přidat...


E-shop lze předělat do 24 jazyků včetně překladu zboží a kategorií. Je možný také multistore kdy máte jednu administraci např. na této .cz doméně a připnuté další domény např. sk. pl. hu... Jedná se pak o sdílená data přičemž každý e-shop má vlastní doménu, vlastní nastavení, vlastní grafiku a je komplet v příslušném jazyku. Objednávky pak padají do jedné administrace. Z toho plyne také to, že stačí jeden hosting na klidně 20 shopů. Samozřéjmě dodavatele do zemí v EU odesílá zboží.


Jak to funguje?


Je potřeba si neplést dojmy dropshipping a přeposílání objednávek. Dropshipping funguje na bázi, že vám dojde objednávka, vy jí zaplatíte dodavateli dopředu bez marže. Dodavatel zboží odešle vašemu zákazníkovi s vašími údaji na štítku.


Zákazníkovi fakturujete vy např. formou emailu a to konečnou částku s marží a poštovném. Čili dodavatel jen zboží odesílá z největšího dropshipping skladu v EU. Jedná se o stát evropské unie takže není problém s clem atd.


E-shop je propojen s dodavatelem pro denní aktualizaci produktů. Jedná se o Prestashop 1.7. Náklady na rok jsou +/- 2000,-Kč za hosting a pak doména +/- 250,-Kč na rok.


Nejedná se o pronájem e-shopu, ale o osobní vlastnictví e-shopu s otevřeným kódem, který lze dále ladit.


Všechny obrázky jsou z placených fotobank a máme na ně licence. Logo je v křivkách a je vytvořeno na míru pro tento e-shop (doménu).


Pro více informací pište zprávu

Prodejní cena

Neuvedeno
  • Kategorie:E-shopy
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Rok založení: 2023