Prodej
300x

Alome s.r.o.

Alome s.r.o., Pardubický kraj

Popis podniku:


Nabízíme k prodeji firmu Alome s.r.o., která se především věnuje prodeji obuvi od značky Oldcom. Jedná se o Moldavskou značku, která se vyrábí v Evropě. Firma klade důraz na ekologii a udržitelnost. Používá recyklovatelné materiály a přírodní látky, jako je bavlna a len, ale obuv zůstává stále za velmi dostupné ceny.

Jsme výhradními distributory v ČR a SK. Což přináší výhody v možnosti velkoobchodní spolupráce, které se věnujeme především. Dodáváme zboží do Sportisima a Megaknih. Což přináší pravidelné příjmy. Aktuálně máme na Sportisimu přes 60 modelů bot. Na jaře opět nový potenciál na rozšíření o tenisky, které Oldcom nově přidal do nabídky. Není nutné mít velké skladové zásoby, každý týden je pravidelný dovoz. Zboží bereme z pobočky v Rumunsku, takže odpadá proclení a platí se v EUR.

Důvod proč zkoušíme prodat firmu je fakt, že nemáme čas na vlastní eshop. Věnujeme se již jinému podnikání a proto uvažujeme o prodeji. Nejlépe bychom chtěli prodat celou firmu, protože to dává podle mě největší smysl, jsou již na ní uzavřené smlouvy s dodavateli i odběrateli a firma nemá žádné úvěry a dluhy. Ale můžeme prodat pouze skladové zásoby, kontakty a doménu. Záleží na domluvě. Příležitosti aktuálně vidím snad úplně všude – SEO, PPC, FB, Instagram, platformy Allegro, Kaufland, Glami.

Obrat:

2021 – 2.100.000

2022 – 2.100.000

2023 – 2.500.000 


V prodejní ceně již jsou skladové zásoby cca 600.000 tis. bez DPH.


tel. 777 866 035

mail: info@alome.cz

Prodejní cena
1 400 000,00 Kč
  • Kategorie:E-shopy
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Změna podníkání
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Fin . zatížení: V zisku
  • Webové stránky Zobrazit