Prodej zavedeného autoservisu, čtyřkolkové dráhy a rozsáhlých pozemků

Prodej
450x

Prodej zavedeného autoservisu, čtyřkolkové dráhy a rozsáhlých pozemků

Prodej zavedeného autoservisu, čtyřkolkové dráhy a rozsáhlých pozemků, Ostatni

Popis podniku:

Pět kilometrů od Sedlčan směrem na západ je vesnice Dublovice. Na jejím západním okraji najdete pozemek o rozloze 40.779 m2. V územním plánu obce je prakticky celý vedený jako plocha výroby a skladování, nerušící výroba, obchod a služby. Pozemek bezprostředně přiléhá na silnici I. třídy č. 18, která vede od E55 (sjezd Olbramovice) přes Sedlčany do Příbrami. Je zde tedy bezproblémový přístup nákladními vozy včetně kamionů.

 

V současnosti je pozemek využíván několika způsoby, které jsou vzájemně zčásti provázané a můžete jejich provoz převzít tak jak je, nebo si na pozemku zbudovat jakýkoliv vlastní záměr.

 

a) Plně vybavený autoservis s hlavní budovou na ploše 1.391 m2 a šesti moderními skladovacími/dílenskými halami s celkovou půdorysnou plochou dalších 1.250 m2. Budova i haly jsou zateplené, klimatizované, vytápěné buď kamny na vyjetý motorový olej, nebo tepelnými čerpadly. Autoservis je v současnosti největším autoservisem Mitsubishi v Česku a součástí nabídky je převzetí provozu, veškerého dílenského vybavení, showroomu, mediální a relax místnosti, lakovny, obrovského množství skladových dílů a veškeré techniky. Samozřejmostí je i přenechání bohatého klientského kmene a v případě oboustranného zájmu i zkušených zaměstnanců.

 

b) Zkušební dráha pro čtyřkolky se zázemím pro poskytování občerstvení pro zákazníky. Dráha má délku více než 1km a rozkládá se na ploše 1,5 ha. Servis čtyřkolek včetně jejich prodeje a showroomu se odehrává v autoservisu. Jedná se o velmi dobře propojený fungující byznys, který můžete převzít tak jak je.

 

c) Pole fotovoltaických panelů o výkonu 40kW, které nejenže levou zadní zásobuje elektřinou celou provozovnu, ale navíc je zdrojem pasivního příjmu v řádu desítek tisíc Kč měsíčně. Elektrárnu je možné rozšířit až na 1MW.

 

d) Přibližně 17.000 m2 volné plochy, bezprostředně přiléhající k silnici, která lze využit doslova k čemukoliv. Součástí nabídky je projekt na vybudování střelnice, který můžete a nemusíte využít.

 

Samozřejmě nic nebrání využití celého pozemku zcela dle vašich představ, ať už jsou jakékoliv.

 

 • 40.779 m2 plochy pozemku s přístupem na hlavní silnici.
 • Největší čtyřkolková dráha s vlastním servisem, showroomem, prodejnou.
 • Budova AUTOSERVISU s kompletním vybavením a obrovskou zásobou dílů na vozy značky Mitsubishi.
 • Pole fotovoltaických panelů 40kW s povoleným rozšířením až na 1MW.
 • 6 vytápěných hal s tepelnými čerpadly a zateplením


AREÁL DUBLOVICE – NA HLAVNÍ SILNICI MEZI SEDLČANY A PŘÍBRAMÍ


Půjčovna čtyřkolek s vlastním servisem, showroomem a závodní dráhou, k tomu autoservis s největším množstvím náhradních dílů na Mitsubishi je na prodej.


V hlavní budově najdete showroom s technicky nadupanou relaxační multimediální zónou pro zaměstnance nebo zákazníky s kulečníkem a malým fitkem, plně vybavenou recepci a za ní zázemí s kancelářemi a šatnami pro zaměstnance.


Servisní část je rozdělená do několika sektorů, každý má svou vlastní vjezdovou bránu, krom toho je ale celá budova propojená i vnitřními průchody.


První část je vybavená ruční myčkou a dvousloupovým zvedákem.


V dalším sektoru najdete plně vybavenou dílnu na auta i na čtyřkolky. Můžete tady současně pracovat až na šesti vozech. Dvě auta zvednete dalšími zvedáky a na jednu čtyřkolku je tady hydraulický hever. K práci vám poslouží naprosto kompletní výbava strojů, nástrojů i nářadí, nechybí tu nic, co byste od plně vybaveného autoservisu čekali. Nebudem se zdržovat, na kompletní výčet si udělejte dvě hodinky času a zavolejte mi.


V dalším sektoru najdete další zvedáky, kompletní příslušenství pro pneuservis a hlavně další dílenský prostor. Chcete ještěrku? Máte ji mít. Chcete lakovnu? Máte ji mít, komplet i s držáky na díly a průjezdnou, takže do ní můžete zavézt i auto na kompletní lakování.


Celá budova je zateplená, klimatizovaná, jako zdroj vytápění můžete použít buď kamna na vyjetý olej a tak topit prakticky zadarmo, nebo tepelná čerpadla, stejně jako v dalších halách, které jsou mimo hlavní budovu.


Dalších hal je šest. Čtyři velké a dvě menší. Jedna je plné dílů a příslušenství na vozy Mitsubishi. V těchto regálech najdete opravdu všechno – od karosářských dílů, přes světla, součástky motorů, plasty. Klientská základna provozovny je obrovsky široká a zákazníci jsou zvyklí sem jezdit i přes půl republiky, protože vědí, že tady je vždycky všechno!


V areálu, který se rozkládá na neuvěřitelných 4 hektarech plochy, toho najdete opravdu hodně.


Co třeba zkušební čtyřkolkovou dráhu se zázemím pro klienty? Najdete tady dva okruhy. Menší pro děcka a velký pro pořádný stroje! Dráha je dlouhá víc než kilometr a než ji projedete celou, tak budete pořádně vyklepaní. Ostré zatáčky, skokánky, jízda přes most i pod mostem, dlouhé rovinky, kde to můžete pořádně rozpálit i široké zatáčky, kde můžete pořádně zadriftovat. Od kol vám budou létat kusy země a když trochu zaprší, tak si můžete dát stylové zápasy v blátě s vůní spálenýho benzínu.


Dráha i se zázemím je na ploše téměř půldruhého hektaru, což je o půlku víc, než kolik má Staroměstské náměstí v Praze. K tomu připočtěte ještě dva Staromáky volné plochy, kde si můžete dělat doslova co chcete. To teda můžete vlastně v celém areálu.


Aby toho nebylo málo, tak na části plochy najdete i pole solárních panelů a tahle elektrárna nejenže levou zadní zásobuje elektřinou celou provozovnu, ale ještě každý měsíc přináší pasivní příjem v řádu desítek tisíc korun.

Víc vám řeknu osobně, tak vůbec na nic nečekejte, vemte telefon a zavolejte mi.


Prodejní cena
80 000 000,00 Kč
 • Kategorie:Auto & moto
 • Typ: Prodej
 • Důvod prodeje: Odchod do důchodu
 • Rozloha: 40779.00 m2
 • Aktivita: V provozu
 • Vybavení: Nabízeno s vybavením
 • Poč. zaměstnanců: 3
 • Fin . zatížení: V zisku