21. 3. 2024

Portál ByznysNaProdej.cz se představí na letošním ročníku Franchising fóra a na výstavě franchisingu online

Portál ByznysNaProdej.cz se účastní Franchising fóra 2024, online eventu od 1. do 30. dubna, pořádaného Českou asociací franchisingu a Eduwin. Akce v digitálním 3D formátu nabídne účastníkům přehlídku trendů ve franchisingu s téměř 50 expozicemi. Registrace je zdarma s promo kódem BNP2024 na oficiálních stránkách. Nezmeškejte možnost prozkoumat franchising interaktivně.

Štítky:

Franchising
Franchising forum on-line 2024

Portál ByznysNaProdej.cz, přední platforma pro prodej a nákup podniků v České republice, s hrdostí oznamuje svou účast na prestižním letošním ročníku Franchising fóra a související online výstavy franchisingu. Tuto akci, pořádanou Českou asociací franchisingu a letos ve spolupráci s firmou Eduwin, charakterizuje její inovativní digitální formát probíhající od 1. do 30. dubna 2024. Účastníci mají možnost seznámit se s nejnovějšími trendy ve franchisingu a získat přístup k téměř 50 expozicím vystavovatelů v interaktivním 3D prostředí.

Díky online formátu nabízí konference flexibilní přístup k obsahu a rozšiřuje možnosti interakce. Virtuální prohlídky, prezentace a hry v 3D poskytují unikátní zážitek a prohlubují porozumění franchisingovým konceptům.

Česká asociace franchisingu, nezisková organizace podporující franchising od roku 1993, vás srdečně zve k účasti. Pro více informací a registraci zdarma navštivte oficiální webové stránky a využijte promo kód BNP2024. Nezmeškejte tuto příležitost a získejte svou vstupenku k letošnímu ročníku Franchising fóra online, díky ByznysNaProdej.cz.

Pro více informací o akci navštivte oficiální webové stránky.

Registrujte se nyní zdarma na stránce pro registraci s promo kódem BNP2024

Vstupenka Franchising forum 2024 ZDARMA