Prodej gastroenterologické praxe v Teplicích

Prodej

Prodej gastroenterologické praxe v Teplicích

Prodej gastroenterologické praxe v Teplicích, Ústecký kraj

Popis podniku:

Exkluzivně nabízíme k prodeji zavedenou gastroenterologickou praxi v Teplicích, vedenou formou S.R.O. Smluvní vztahy se všemi zdravotními pojišťovnami mimo ZPŠ a RBP. Praxe je k dispozici okamžitě.


Objekt ambulance se nachází v centru Teplic v domě, který je v osobním vlastnictví soukromé osoby, se zájmem o pokračování v pronájmu. V objektu se nachází také endokrinologická a diabetologická ambulance a lékárna.


Ordinace se skládá z těchto místností: čekárna, pracovna sestry, převlékárna, ordinace lékaře, endoskopický sál, denní místnost, WC pro pacienty, WC pro personál a sklad. Celková plocha ordinace a ostatních i společných prostor je 150m2. 


Přístrojové vybavení ordinace je gastroskop Olympus Exera GIF Q145, koloskop Olympus Exera CF Q 165L, rectoskop Welch Allyn USA, zdroj Olympus EXERA CLE 145, TV videoprocesor Olympus EXERA CV 145, elektrochirurgická jednotka Surgistat Valleylab USA, odsávačka Olympus SSU2. Samozřejmě k vybavení patří i pračka, 2x myčka a zařízení ordinace. 

Vedení zdravotnické dokumentace, vyúčtování poskytnuté zdravotní péče, vystavování e-Receptů a celkovému řízení ordinace je vedeno v lékařském informačním systému CGM MEDISTAR AMICUS. 


Pán doktor pracuje na plný lékařský úvazek, ale chce svoje působení ukončit odchodem do důchodu, a proto svojí praxi prodává, ale nebráni se pracovat na částečný úvazek 2 dni v týdnu. Zdravotní sestra je ochotna setrvat a nadále pracovat. Tento inzerát je již neplatný.