Prodej chirurgické kliniky - Praha

Prodej
410x

Prodej chirurgické kliniky - Praha

Prodej chirurgické kliniky - Praha, Hlavní město Praha

Popis podniku:

Představte si možnost stát se partnerem ve významné chirurgické klinice, která již léta úspěšně slouží svým klientům po celé České republice. S nabídkou 50% podílu našeho prosperujícího podniku vám otevíráme dveře k stabilním a rostoucím ziskům.


Co je to za příležitost?


Dlouhodobě etablovaná klinika: S dvěma pobočkami poskytujeme chirurgické služby s vynikající reputací a zavedenou klientelou.


Investiční potenciál pro všechny zájemce: Bez ohledu na vaše lékařské zázemí vám klinika nabízí možnost pasivního investování s řízením kliniky zajištěným zkušeným manažerem.


Stabilní a rostoucí dividendy: Jako nový podílník budete moci vychutnávat pravidelné a stále rostoucí dividendy z prosperujícího podniku.


Potenciál pro další růst: Klinika disponuje nevyčerpanými kapacitami a rezervami, což nabízí možnosti pro další ekonomický růst a expanzi.


Možnosti rozvoje: Trh není saturovaný a klinika má potenciál pro další růst prostřednictvím marketingových strategií a rozšíření kapacit.


Integrace a spolupráce: Jsme otevřeni možnostem integrace do dalších celků nebo navázání spolupráce, která by nám pomohla snížit náklady a zvýšit výnosy.


Zveme vážené zájemce, kteří chtějí investovat do úspěšného podniku s dlouhodobým potenciálem a pozitivním dopadem na zdraví naší společnosti. Nechte se inspirovat a spojte se s námi pro další informace o této jedinečné investiční příležitosti.

Prodejní cena
5 - 10 mil. Kč
  • Kategorie:Zdravotnicví
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 1993
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Fin . zatížení: V zisku