Za lubem - renovace, výroba, prodejna, e-shop, kurzy ..unikátní kousky s duší

Prodej
128x

Za lubem - renovace, výroba, prodejna, e-shop, kurzy ..unikátní kousky s duší

Za lubem - renovace, výroba, prodejna, e-shop, kurzy ..unikátní kousky s duší, Středočeský kraj

Popis podniku:

Svět, kde starý nábytek dostává nový šat a kde se každý kousek může pochlubit vlastním příběhem. U nás najdete unikátní kousky nábytku a doplňků, ve stylu vintage, industrial a country, které mají duši a historii.

Naše poslání? Dát zapomenutým pokladům novou šanci zářit, a to s láskou k detailu a funkčnosti. Každý náš nábytek je výsledkem pečlivé ruční práce, zrodil se v kouzelných prostorách starého mlýna, v dílnách z kamene a věřte, že do každého díla vkládáme kus našeho srdce.

Vytvoříme vám prostor, kde se bude každý detail skvěle doplňovat a vytvářet harmonický celek, včetně nevšedních doplňků, které vnesou do vašeho domova osobitý charakter.

Výrábíme nábytek na míru, renovujeme, každý kus je originál. Vaše přání je pro nás výzvou, ať už jde o specifické rozměry, barvy nebo materiály. Přesnost strojů nám není cizí, ale srdce dáváme ruční výrobě s nezakrytým puncem ruční práce. Hledáte-li nábytek, který dokonale kopíruje pravé rysy starého dřeva a kovu, jste u nás na správném místě.

Oživujeme minulost tak, aby staré věci zůstaly staré, ale zároveň byly plně funkční. Nechceme, aby ztratily svůj půvab a stopy času, které je činí jedinečnými. Pracujeme a opravujeme tradičním způsobem starých mistrů, povrchy natíráme štětcem, takže povrch našeho nábytku je daleko od jednolitého stříkání z moderních továren. Výroba je pouze ruční práce. Máme také eshop a kamennou prodejnu s nábytkem a doplňky, v centru Kolína. Pořádáme kurzy renovace. Máme silnou základnu fanoušků na FB a IG, vracejících se zákazníků. Zdravotní důvody nám už nedovolují vyrobit či opravit objem zakázek, na který jsme byli my i zákazníci zvyklí. Co vše je dispozici, poskytneme na dotaz.

Prodejní cena

0,5 - 2 mil. Kč
  • Kategorie:Výroba
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Zdravotní důvody
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2016
  • Webové stránky Zobrazit