VR centrum České Budějovice

Prodej
224x

VR centrum České Budějovice

VR centrum České Budějovice, Jihočeský kraj

Popis podniku:

Jako dva 50% vlastníci VR centra v Českých Budějovicích prodáváme tento zaběhnutý bussines včetně vyladěného softwaru, webu, vybavení v herně, brandu, sociálních sítí, nastavení reklam a vše co je spojené s podnikáním na čem jsme 2 roky pracovali. Můžeme prodat i včetně s.r.o. - VR centrum s.r.o., pod který jsme letos podnikání převedli.

PRODEJ se vším za 3 miliony

 

Virtuální realita v Českých Budějovicích se nachází na adrese Hradební 22 v Českých Budějovicích. Web je extrémně propracovaný, z herny jsou natočené velmi sledované YouTube videa od známých influencerů. Herna je v provozu a prodáváme ji z důvodu nedostatku času nás obou a možnosti dostatečné starosti o provoz a další rozvoj. Herna má 2 místnosti, celkem může hrát 10 hráčů, nachází se na ploše cca 100 metrů, má dva sociály. Máme vlastní software díky kterému může obsluha jednoduše pustit jakémukoliv hráči z počítače z recepce hry, restartovat počítač a ovládat všechny zařízení. Za nájem + vodu a plyn se platí 35 tisíc měsíce + 4-5 tisíc záloha na elektřinu. Pro další chod stačí spolehlivý brigádníci.


Nyní se střídá 4-6 brigádníků, kteří chodí na VŠ a máme zajištěný provoz.

 

V okolí není žádná jiná herna virtuální reality, jezdí lidi i z okolí 50-100km. Zaběhnutý máme také slevomat a další portály a herna je v Českobudějovickém kraji známá.

 

Prodáváme včetně vybavení, 8x Oculus quest 2 napojené na 8x herní pc s dobře osazenými grafickými karty a čipy, nootebook a monitor na recepci, 9x promítací obrazovka kde vidí i ostatní co hrají a jak hrají lidé, kteří zrovna mají brejle virtuální reality, lednice, kávovar, 2x posezení pro další hosty v herně (cca dalších 10 lidí), simulátor na hru leteckých a racing her s volantem a sedadlem, soda stream, licence na 35 aplikací... A další, dobré vidět a podívat se do herny a probrat vše osobně.

 

Při zájmu kontaktujte na 721517989


POMŮŽEME S PŘEDÁNÍM - vysvětlením, dále máme slečnu, která zařizuje akce od škol - stále má zájem případně pomáhat a může zařizovat a dohazovat akce od škol. VELMI ZAJÍMAVÉ je také pořádání akcí, teambuildingů, turnajů a dalších kreativních záležitostí na které je tato herna jak dělaná a spoustu akcí zde již PROBĚHLO!

 

Odkaz na YouTube videa se známými influencery, od novějších po starší

1, (1) RADEK BAKALÁŘ - MISTR MAGIE VE VR CENTRUM | CESTA ŠAMPIONŮ #42 - YouTube

2, (1) VR CENTRUM ČB - DUEL S KLUKEM S KAMENÍM! :) - YouTube

3, (1) VIRTUÁLNÍ REALITA ČESKÉ BUDĚJOVICE | JAN HANKO & TOMSKI DUEL - YouTube

4, (1) VR Centrum - Virtuální realita v ČB - YouTube

5, (1) BEAT SABER DUEL - Sarah K. vs. Tomski | VR CENTRUM v ČB - YouTube


Prodejní cena

2 - 5 mil. Kč
  • Kategorie:Služby
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Časová vytíženost
  • Rozloha: 100.00 m2
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2022
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 4
  • Fin . zatížení: V zisku