stavebniny Kachlík s.r.o.

Prodej
188x

stavebniny Kachlík s.r.o.

stavebniny Kachlík s.r.o., Moravskoslezský kraj

Popis podniku:

Společnost stavebniny KACHLÍK byla založena v roce 1991. a v současné době generuje velmi zajímavý zisk. Zabývá se především prodejem kompletního sortimentu vybavení koupelen - obkladů, dlažeb tuzemských a zahraničních výrobců, sanitární keramiky, sprchových koutů, zástěn, van, koupelnového nábytku, vodovodních baterií, splachovacích systémů (Geberity). Dále také pytlovaných směsi, omítek, lepidel, cementu, lepenek, zateplovacích systémů, kamenných koberců a ostatních stavebních materiálů cenově dostupných široké veřejnosti.

V roce 1998 došlo k vystavění RD s prostory pro podnikání. Pozemek o rozloze 742 m2 je oplocen. Parkoviště k objektu pro zákazníky přes silnici a je v dlouhodobém nájmu.V hlavních prostorách firmy (118m2) najdeme zázemí pro zaměstnance, toaletu, průchozí sklad, druhý samostatný sklad, dvůr (200m2) a zastřešený prostor pro uskladnění zboží.

V hlavní části firmy najdeme prodejnu se vzorovými koupelnami a spoustou panelů s nabízeným sortimentem. Sklady jsou plně zásobeny zbožím. S dodavateli jsou dohodnuty výhodnější ceny na materiál a díky tomu si firma udržuje výhodné ceny jak pro řemeslníky tak širokou veřejnost. Každý týden je zde pravidelná zavážka zboží četnou kamionovou dopravou.

V obytné části najdeme vzdušný byt 4+kk s předsíní a technickou místností o celkové podlahové ploše 99m2 (je zde k dispozici také půda pro uložení věcí). Dům se vytápí plynem, krbem a klimatizacemi, které se nachází jak v obytné části, tak prostorách firmy. Byt má samostatný vchod i branku do zahrady, která poskytuje dostatek soukromí a zároveň je průchozí přes technickou místnost do prostor firmy.

Je možné pokračovat v zajetém modelu prodejny stavebnin se zanecháním kompletního vybavení a know how, nebo vybudovat novou firmu či rozšířit stávající.

Objekt je vhodný pro sídlo stavební firmy vzhledem k neustálé poptávce nedostatkových řemeslníků spolu se zázemím pro zaměstnance (z bytu mohou být kanceláře/rozšíření prodejny) a dostatku prostoru pro zboží. K firmě náleží dodávka Fiat Ducato, vysokozdvižný vozík, veškeré příslušenství a vybavení pro plynulý chod firmy od skladového po kancelářský materiál.

Pokud hledáte komerční prostor pro jakýkoli druh podnikání, dílny, gastro zónu, apartmány či cokoli jiného, tato nemovitost má ideální polohu k podnikání ve výborné dostupnosti na hlavní trase Frýdlant n.O a Frýdek-Místek v těsné blízkosti hor a turistických aktivit. V případě využití pro služby nebo gastronomii se nachází jen pár desítek metrů frekventovaná cyklostezka.

Prodejní cena
25 000 000,00 Kč
  • Kategorie:Služby
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Zdravotní důvody
  • Rozloha: 742.00 m2
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 1991
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 3
  • Fin . zatížení: V zisku