I-KVĚTINY.CZ - 4x prodejna + eshop

Prodej
170x

I-KVĚTINY.CZ - 4x prodejna + eshop

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Popis podniku:

Hledáte unikátní investiční příležitost v květinovém byznysu? Představujeme Vám exkluzivní nabídku prodeje renomované firmy s dlouholetou tradicí a stabilním ziskem!


Podnikání s historií a budoucností:

Z malého semínka se vyvinul rozkvetlý podnik! Po více než dvou dekádách růstu a inovací nabízíme k prodeji firmu s čtyřmi kamennými prodejnami na top lokacích v Ostravě a prosperujícím e-shopem pro rozvoz květin. Všechny prodejny jsou umístěny na strategických místech s vysokou návštěvností a skvělou viditelností.


Procesy nastaveny k dokonalosti:

V průběhu let jsme vybudovali systém, který zajišťuje hladký chod podniku a minimalizuje potřebu vašeho zásahu. Naše vlastní softwarové řešení zahrnuje pokladní systém, intranet pro správu objednávek a zboží, docházku a rozvozový systém. Vše je nastaveno pro maximální efektivitu a soběstačnost.


Žádné další investice:

Firma je plně připravena na převzetí novým majitelem bez potřeby dalších investic. Vše je nastaveno a optimalizováno pro bezproblémové převzetí a pokračování v úspěšném podnikání.


Výhodné podmínky:

Díky dlouholetým vztahům s dodavateli nabízíme exkluzivní ceny, které zvyšují rentabilitu podniku.


Marketing a značka:

Firma je majitelem silné obchodní značky a má vytvořený solidní marketingový základ s 12 tisíci věrnými sledujícími na Facebooku a 2 tisíci na Instagramu. Náš web, s přes 80 tisíci návštěvníky za minulý rok, disponuje kvalitně propracovaným SEO.


Transparentnost a připravenost:

Jsme připraveni transparentně odpovídat na všechny dotazy a poskytnout detailní měsíční přehledy, meziroční srovnání a prokázat naši ziskovost. Vše Vám rádi představíme při osobním setkání.


Tým, který tvoří srdce podniku:

Za úspěchem stojí náš tým cca 25 oddaných zaměstnanců, kteří jsou klíčem k naší dlouhodobé prosperitě a spokojenosti zákazníků.


Jsme otevřeni nabídkám a následnému jednání.

Prodejní cena
20 000 000,00 Kč
  • Kategorie:Maloobchod
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Odchod do důchodu
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 1999
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 25
  • Fin . zatížení: V zisku