Koupit/pronajmout podníkání

Prodej prosperujícího salonu s přenecháním pronájmu

Zobrazeno 538x
Brno, Jihomoravský kraj
Prodej

Prodám prosperující salon na lukrativním místě v prostorách zdravotního střediska. Salon je v provozu na dané adresy již 10 let s klientskou databází 1 500 klientů. Součástí je i převoditelnost stávající nájemní smlouvy s výhodou již neměnných nájemních podmínek pro rok 2022. Budoucí majitel získává právo převzít moderní, klimatizované, kompletně vybavené prostory k okamžitému provozu, a to bez nutnosti dalších investic. Salon se zabývá laserovou depilací, pedikúrou, kosmetikou, lymfatickými masážemi, kompletními kosmetickými službami, výživovým poradenstvím, omlazením pleti a těla. Součástí prodeje jsou nejmodernější technologie, jako diodový laser Soprano XLi a profesionální lymfodrenáž 12 Topline. Další velkou výhodou je přenechání profesionálního rezervačního a objednávacího systému Afit, s mnoha možnostmi využití pro klienty a provozovatele salonu. Po dobu 6-ti let bylo investováno do optimalizace webových stránek SEO. Salon se zobrazuje na první stránce v internetových vyhledávačích Seznam a Google (http://www.body-up.cz/) a má hotové Facebookové a Instagramové stránky s počtem 290 sledujících. Prostory mají rozlohu 78 m2. Skládají se ze tří kojí o velikosti 13,5 m2, 7,5m2, 12,5 m2. Dále je zde recepce s ledničkou a vybavenou malou kuchyňkou, šatna a sociální zázemí pro personál. Mezi vybavení patří polohovatelná lehátka, moderní nábytek s umyvadly na míru v každé kóji a šatně, pračka, sušička, pc, tiskárna účtenek, reproduktory ve stropě každé kóje. Aktuálně jsou dvě ze tří kójí dále pronajímány což přináší jistou stabilitu příjmu. Pro provozovatele salonu je možnost parkování v krytých garážích, což je součástí měsíčního nájemného. Salon se nachází v přízemí s bezbariérovým přístupem ve zdravotním středisku „Konstancie“ a je hlídán bezpečností agenturou. Jedná se o velice lukrativní místo s dobrou dostupností MHD (tramvaje č. 1 a 3) a dále s možností parkování zdarma přímo před budovou. Tento salon nabízí příjemnou relaxaci, profesionální osobní přístup ke klientům, ale i dlouholetou praxi a umístění na předních příčkách v oblíbenosti na vyhledávacích serverech.

1 Kč
  • Typ nabídky:Prodej
  • Vloženo:14.07.2022

Prostory zavedené kavárny v centru Olomouce

Zobrazeno 217x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky prostory zavedené kavárny v centru Olomouce. Pozemek zahrnuje 140 m2 plochy, z čehož je 83 m2 věnováno vnitřním místnostem pro veřejnost včetně společné toalety s předsíňkou, do 27 m2 je situováno personální zázemí s kuchyňkou, šatnou, technickou místností, skladem a toaletou pro personál. Celých 30 m2 pak tvoří venkovní posezení ve vnitrobloku domu. Vhodným podnikatelským záměrem je zde sice kavárna či bistro, avšak vítány jsou i subjekty z jiných odvětví. Cihlová kulturní památka po kompletní revitalizaci v roce 2015, v níž se v rámci 1.NP tyto komerční prostory nachází, stojí na ulici Kateřinská, jež vede na značně frekventované Dolní náměstí. Po kolaudaci v roce 2013 sloužil podnik k účelům v oblasti pohostinství. Prostor prošel v posledních letech částečnou rekonstrukcí včetně nových vinylových podlah a elektrických rozvodů či zřízení nového plynového kotle. Ohřev vody je zajištěn prostřednictvím elektrického bojleru. Venkovní terasa byla rekonstruována kompletně v roce 2019. Prostor se nabízí primárně nezařízen. V případě poptávky odkupu vybavení lze tuto skutečnost projednat se stávajícím nájemcem — provozovatelem kavárny. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Tomu dopomohá i skleněná výloha s dřevenými rámy směřovaná do ulice Kateřinská. Měsíční nájemné činí 17 900,- Kč + cca 2000,- Kč záloha na vodu. Elektřina a plyn jsou s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Kauci lze dle požadavku rozdělit na splátky. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

17 900 Kč
  • Typ nabídky:Pronájem
  • Vloženo:21.03.2022

Zavedený bar na velmi dobré adrese

Zobrazeno 477x
Brno, Jihomoravský kraj
Pronájem

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu v součastnosti zavedený bar na velmi dobré adrese, na ulici Bayerova v Brně - Veveří. Celková podlahová plocha je 49 m2 a sestává z hlavní místnosti s výlohou a s barem - vstup přímo z ulice, dále je zde malá přípravna/skládek, sociálka ( 2x WC s předsíní s umyvadlem ) a uzavřená společenská místnost s balkonem. Prostory jsou svojí velikostí a umístěním v atraktivní lokalitě vhodné nejen jako bar. Může zde vzniknout třeba cukrárna, kavárna, čajovna, pekárna, čokoládovna, oříškárna a další podobné provozovny a obchůdky. Taktéž je možné prostory zcela předělat na kancelář či firemní pobočku, například cestovní kancelář, finanční poradenské centrum, showroom. Další možnosti podnikání v prostorech jsou kadeřnicke a nehtové studio, barber shop, masáže a podobně. Prostory jsou po dohodě k dispozici prakticky ihned. Pro více informací a prohlídku volejte uvedeného makléře. Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu.

15 000 Kč
  • Typ nabídky:Pronájem
  • Vloženo:23.02.2022

Pronájem plně vybavené restaurace

Zobrazeno 212x
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
Pronájem

Pronájem plně vybavené restaurace o velikosti 150 m2 se dvěma venkovními terasy, která se nachází v centru města Mariánských Lázních na ul. Poštovní. Obsluhová část (bar, posezení pro hosty) je umístěna v přízemí domu a v suterénu se nachází moderně zařízená kuchyně, technické místnosti se zázemím pro personál a toalety pro hosty. Kuchyně je propojena s barem obslužným výtahem. Přibližná kapacita restaurace je cca 80 míst. K nájmu se hradí kauce, a služby. Pro více dotazů kontaktujte makléře.

1 Kč
  • Typ nabídky:Pronájem
  • Vloženo:10.01.2022

K pronájmu nabízíme zavedenou restauraci Torture ,

Zobrazeno 555x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

K pronájmu nabízíme zavedenou restauraci Torture ,,Mučírna" v centru města Olomouce. Součástí prostoru s celkovou užitnou plochou 172,8 m2 je část s barem, členitý prostor s boxy a salónek až pro 30 hostů. Celková kapacita restaurace je cca 80 hostů s možností rozšíření o venkovní posezení ve vnitrobloku. Podnik funguje rovněž i na rozvoz. Prostor prošel nedávno kompletní revitalizací prostoru pro hosty i personálního zázemí včetně nově kompletního vybavení kuchyně a skladových prostor.Podlaha je tvořená kamennou dlažbou, stoly jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Ohřev vody a vytápění zajišťuje kombinovaný plynový kotel. V prostorách restaurace se nachází také krb na tuhá paliva. Atraktivitu a jedinečnost restaurace výrazně zvyšuje vizuální část interiéru, jenž připomíná prostředí středověké mučírny s originálními dřevěnými sochami v autentických polohách. Mučírna platí za stálici mezi místními podniky nacházející se v historické části města, nedaleko od olomoucké dominanty Katedrály svatého Václava a Univerzity Palackého. Měsíční nájemné činí 25 000,- Kč + zálohy na služby. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

25 000 Kč
  • Typ nabídky:Pronájem
  • Vloženo:02.11.2021