Koupit/pronajmout podníkání

Prodej prosperujícího salonu s přenecháním pronájmu

Zobrazeno 139x
Brno, Jihomoravský kraj
Prodej

Prodám prosperující salon na lukrativním místě v prostorách zdravotního střediska. Salon je v provozu na dané adresy již 10 let s klientskou databází 1 500 klientů. Součástí je i převoditelnost stávající nájemní smlouvy s výhodou již neměnných nájemních podmínek pro rok 2022. Budoucí majitel získává právo převzít moderní, klimatizované, kompletně vybavené prostory k okamžitému provozu, a to bez nutnosti dalších investic. Salon se zabývá laserovou depilací, pedikúrou, kosmetikou, lymfatickými masážemi, kompletními kosmetickými službami, výživovým poradenstvím, omlazením pleti a těla. Součástí prodeje jsou nejmodernější technologie, jako diodový laser Soprano XLi a profesionální lymfodrenáž 12 Topline. Další velkou výhodou je přenechání profesionálního rezervačního a objednávacího systému Afit, s mnoha možnostmi využití pro klienty a provozovatele salonu. Po dobu 6-ti let bylo investováno do optimalizace webových stránek SEO. Salon se zobrazuje na první stránce v internetových vyhledávačích Seznam a Google (http://www.body-up.cz/) a má hotové Facebookové a Instagramové stránky s počtem 290 sledujících. Prostory mají rozlohu 78 m2. Skládají se ze tří kojí o velikosti 13,5 m2, 7,5m2, 12,5 m2. Dále je zde recepce s ledničkou a vybavenou malou kuchyňkou, šatna a sociální zázemí pro personál. Mezi vybavení patří polohovatelná lehátka, moderní nábytek s umyvadly na míru v každé kóji a šatně, pračka, sušička, pc, tiskárna účtenek, reproduktory ve stropě každé kóje. Aktuálně jsou dvě ze tří kójí dále pronajímány což přináší jistou stabilitu příjmu. Pro provozovatele salonu je možnost parkování v krytých garážích, což je součástí měsíčního nájemného. Salon se nachází v přízemí s bezbariérovým přístupem ve zdravotním středisku „Konstancie“ a je hlídán bezpečností agenturou. Jedná se o velice lukrativní místo s dobrou dostupností MHD (tramvaje č. 1 a 3) a dále s možností parkování zdarma přímo před budovou. Tento salon nabízí příjemnou relaxaci, profesionální osobní přístup ke klientům, ale i dlouholetou praxi a umístění na předních příčkách v oblíbenosti na vyhledávacích serverech.

1 Kč
 • Typ nabídky:Prodej
 • Vloženo:14.07.2022

Dům u Vltavy

Zobrazeno 243x
Kamýk nad Vltavou, Středočeský kraj
Prodej

Kamýk nad Vltavou je obec s významným turistickým ruchem , které leží 20 km severozápadně od Příbrami ,50km od Prahy. A právě zde, mám pro Vás novinku ke koupi, ve které lze spojit bydlení s podnikáním, provozováním restaurace ,penzionu nebo domova pro seniory U Vltavy, která je zde má dlouhou tradici. Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční objekt restaurace U Vltavy nacházející se v obci Kamýk nad Vltavou v bezprostřední blízkosti Vltavy. Obec je hojně navštěvovaná vodáky ,jachtaři ,cyklisty ,turisty. V okolí je mnoho krásných přírodních míst jako jezírko ,krásné lesy a udržovaná zřícenina hradu Vrškamýk. Asi 200m od domu je do 2let plánovaná marina pro jachty. Objekt s zastavěnou plochou 466m² včetně malého nádvoří, prošel rekonstrukcí a nachází se ve velmi dobrém stavu .Objekt je podsklepen 86m² s možností vybudování vinárny. V přízemí se nachází restaurace, kterou tvoří bar s hlavní místností, rozsáhlá zařízená kuchyň , sál 100m² ,kancelář a byt se samostatným vchodem do ulice. Restaurace využívá venkovní letní terasu s posezením. V přízemí kotelna s udírnou. V patře se dále 7 zrekonstruovaných zařízených bytů 2 1+0 a 5 2+1 v půdních prostorech je možno zřídit další byty a ubytování. Pokud tedy přemýšlíte v dnešní době o podnikání v gastronomii , ubytování ,či jiný záměr , nenechte si ujít tuto zajímavou nemovitost. Vzhledem k tomu ,že zatím není energetický průkaz budovy uvádíme třídu G. Pokud Vás nabídka zaujala, těším se s Vámi na osobní prohlídce.

16 700 000 Kč
 • Typ nabídky:Prodej
 • Vloženo:18.05.2022

I v centru města Zábřeh můžete mít velké komerční

Zobrazeno 208x
Zábřeh, Olomoucký kraj
Prodej

I v centru města Zábřeh můžete mít velké komerční prostory vhodné k Vašemu podnikání. Na ulici Valová mám pro Vás zrekonstruované prostory o celkové podlahové ploše 500m2, které můžete využít k realizaci podnikatelských plánů. Tím, že prostory jsou poměrně členité, lze tento dům využít i jinak než jen jako sklady, jak tomu bylo doposud. Dispozice těchto prostor nabízí dostatek variantních řešení, můžete zde mít například, fitness centrum, open space kanceláře, školicí centrum, obchod atd. To už nechám na Vás! 1NP: Vstupní hala: 21,7m2 Chodba + Prostor č.1: 74 m2 Prostor č.2: 29 m2 Prostor č.3: 140 m2 Kancelář č.1: 12,7 m2 Kancelář č.2: 12,4 m2 Kuchyně + jídelna: 9,8 m2 WC 2x: 5,6 m2 Šatna + sprchy: 8,9 m2 Schodiště: 6 m2 CELKEM 1NP: 336 m2 2NP: Prostor č.1: 157 m2 Prostor č.2: 4,8 m2 CELKEM NP: 162 m2 V katastru nemovitostí je vedena jako stavba pro obchod a prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2018. Do budovy je zajištěn bezbariérový přístup. V celém objektu je vytápění zajištěno plynovým kotlem a je zde kamerový systém. Parkování pro zásobování je na vyhrazeném parkovacím stání přímo před budovou. Město Zábřeh je důležitý železniční uzel. Město leží na páteřní dopravní tepně, která spojuje Šumpersko a Jesenicko se zbytkem Republiky. Tudíž se za necelých 15 minut dostanete do Mohelnice, odkud můžete pokračovat směr Olomouc nebo přes Hradec Králové až do Prahy K dispozici ihned. Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit nejvyšší nabídku.

7 500 000 Kč
 • Typ nabídky:Prodej
 • Vloženo:10.05.2022

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o už

Zobrazeno 215x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o užitné ploše 256 m2 s výlohou v městské části Hodolany, poblíž výpadovky na Ostravu a Přerov. Prostory, které v minulosti byly využívány především jako casina a herny, se nachází v přízemí zrevitalizovaného cihlového domu na ulici Jiráskova. Přehledný otevřený prostor dispozičně nabízí místnost s výlohou a barem pro možné přijímání klientů, venkovní kuřárnu, kancelář a dostatek personálního zázemí. Sociální místnosti zahrnují čtyři toalety s předsíňkou (muži, ženy, invalidé a personál) a technickou místnost s WC a výlevkou. Ohřev vody a vytápění je řešeno prostřednictvím plynového kotle v domě. Do prostoru je zavedena také klimatizace a vzduchotechnika. Provozovna představuje ideální příležitost pro zřízení kanceláří nebo prodejny. Pronajímatel bude nájemci zajišťovat spolu s nájmem služby v podobě dodávek vody. Ostatní služby (zejm. elektřinu a plyn) přepisuje nájemce na sebe. Majitel dále požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu + provizi pro RK. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného realitního makléře.

40 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o už

Zobrazeno 200x
Litovel, Olomoucký kraj
Pronájem

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o užitné ploše 200 m2 s výlohou v centru obce Litovel, nedaleko od náměstí Přemysla Otakara. Prostory, které byly v minulosti využívány především jako herna a bar s tanečním klubem, se nachází v přízemí cihlového domu na ulici 1. Máje. Přehledný otevřený prostor dispozičně nabízí tři místnosti pro možné přijímání hostů o velikosti cca 130 m2. Sociální místnosti tvoří plochu 17 m2 a zahrnují pánské a dámské toalety s předsíňkami a jedno samostatné WC pro personál. Součástí prostoru je také pracovní zázemí o výměře 23 m2, jež může sloužit jako kancelář nebo šatna. Ohřev vody a vytápění je řešeno prostřednictvím elektrických bojlerů a přímotopů. Do prostoru je zavedena také klimatizace a vzduchotechnika. Provozovna představuje ideální příležitost pro zřízení kanceláří, prodejny nebo baru. Jedinečnost a atraktivitu prostoru zajišťuje rovněž umístění v centru obce s potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Výše měsíčního nájemného činí 22 000,- Kč + zálohy na energie a služby. Majitel dále požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu + provizi pro RK. V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného realitního makléře.

22 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní pro

Zobrazeno 197x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní prostory s výlohou v centru Olomouce. Výměra zahrnuje 34 m2 užitné plochy, která je dispozičně rozdělena na tři části — přední část prodejní plochy s výlohou (25,52 m2), zadní část personálního zázemí s šatnou a WC (5, 87 m2) a prostory skladu ve 2.NP (3,83 m2). Komerční prostory jsou součástí cihlové budovy v kryté pasáži vedoucí ke značně frekventovanému Hornímu náměstí. V poslední době sloužil podnik jako zlatnictví. Vytápění prostor je zajištěno prostřednictvím elektrického přímotopu. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do historického centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Měsíční nájemné činí 10 000,- Kč + pasušální částka 755,- Kč za vodu a služby. Náklady za elektrickou energii jsou určeny s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

10 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o už

Zobrazeno 136x
Šternberk, Olomoucký kraj
Pronájem

K pronájmu nabízíme komerční nebytový prostor o užitné ploše 62,5 m2 na ulici Jívavská ve Šternberku. Prostory, které po několik dekád sloužily jako rodinná masna, se nachází v přízemí zrevitalizovaného cihlového domu se třemi podlažími. Přehledný prosvětlený prostor dispozičně nabízí místnost s prodejním pultem (31,6 m2) pro možné přijímání zákazníků a personální zázemí (30,9 m2) zahrnující bourárnu, chladící box Horák, kancelář, umývárnu, šatnu a WC s předsíňkou. Personálu a dodavatelům je umožněn vstup také ze zadní části provozovny, kde se nachází nákladová plocha s dostupným příjezdem. Ohřev vody je řešen prostřednictvím elektrického bojeru a teplo zajišťují elektrické přímotopy. Provozovna představuje ideální možnost k navázání na rodinný podnik a zřízení obchodu s masem, uzeninami a dalšími živočišnými produkty. V případě poptávky jsou však vítány i subjekty z jiných podnikatelských odvětví. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje skleněná výloha s nerezovými rámy, jež tvoří potenciál oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Prostor je volný ihned. Měsíční nájemné činí 19 900,- Kč + zálohy na energie (elektřina a voda) ve výši 5 000,- Kč. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

19 900 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní pro

Zobrazeno 206x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní prostory s výlohou v těsné blízkosti historického centra Olomouce. Výměra zahrnuje 20 m2 užitné plochy. Komerční prostory jsou součástí zrevitalizované cihlové budovy na ulici Masarykova třída. V poslední době sloužil podnik k účelům ve finanční sféře. Vytápění prostor je možné prostřednictvím elektrického přímotopu. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do blízkosti historického centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích díky výloze (1,9 m na šířku) s nerezovými rámy. Měsíční nájemné činí 4 000,- Kč + zálohy na energie. Náklady za elektrickou energii jsou určeny s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

4 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní pro

Zobrazeno 127x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky obchodní prostory o užitné ploše 42 m2 s výlohou a vestavěným patrem v historickém centru města Olomouce. Spodní část zahrnuje prodejnu o ploše 25 m2 a sociální zázemí s předsíňkou s umyvadlem a samostaným WC. V horní části se nachází dva sklady s výměrami 14 m2 a 5 m2, jež jsou propojeny chodbou. Komerční prostory jsou součástí cihlové budovy v kryté pasáži vedoucí ke značně frekventovanému Hornímu náměstí. V poslední době sloužil podnik jako Mobil shop. Vytápění prostor je zajištěno prostřednictvím elektrického přímotopu. Ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do historického centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Měsíční nájemné činí 13 700,- Kč + 800,- Kč za vodu a služby. Náklady za elektrickou energii jsou určeny s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci. Provize pro RK jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

13 700 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Čerstvě zařazujeme do nabídky prostory bývalé viná

Zobrazeno 94x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě zařazujeme do nabídky prostory bývalé vinárny v samotném srdci města Olomouce. Prostor o velikosti 55 m2 je architektonicky řešen na dvě podlaží. V přední části přízemí se nachází prodejní plocha s barem a pracovním zázemím. Do zadní části přízemí jsou situovány sociální místnosti včetně dámských a pánských toalet s předsíňkou, technické místnosti s výlevkou a samostatným WC pro personál. Prostory druhého podlaží vybízí k možnosti usazení hostů, případně k účelům skladování. Vhodným podnikatelským záměrem je zde sice kavárna či bistro, avšak vítány jsou i subjekty z jiných odvětví. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do těsné blízkosti historického centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Tomu dopomohá i skleněná výloha s dřevenými rámy směřovaná do ulice Havlíčkova. Měsíční nájemné činí 13 000,- Kč + energie. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu a provizi pro RK jeden nájem + DPH, včetně které má zájemce možnost bezplatného srovnání internetového připojení. Prostor je volný ihned. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

13 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky prostory zav

Zobrazeno 118x
Olomouc, Olomoucký kraj
Pronájem

Čerstvě pro Vás zařazujeme do nabídky prostory zavedené kavárny v centru Olomouce. Pozemek zahrnuje 140 m2 plochy, z čehož je 83 m2 věnováno vnitřním místnostem pro veřejnost včetně společné toalety s předsíňkou, do 27 m2 je situováno personální zázemí s kuchyňkou, šatnou, technickou místností, skladem a toaletou pro personál. Celých 30 m2 pak tvoří venkovní posezení ve vnitrobloku domu. Vhodným podnikatelským záměrem je zde sice kavárna či bistro, avšak vítány jsou i subjekty z jiných odvětví. Cihlová kulturní památka po kompletní revitalizaci v roce 2015, v níž se v rámci 1.NP tyto komerční prostory nachází, stojí na ulici Kateřinská, jež vede na značně frekventované Dolní náměstí. Po kolaudaci v roce 2013 sloužil podnik k účelům v oblasti pohostinství. Prostor prošel v posledních letech částečnou rekonstrukcí včetně nových vinylových podlah a elektrických rozvodů či zřízení nového plynového kotle. Ohřev vody je zajištěn prostřednictvím elektrického bojleru. Venkovní terasa byla rekonstruována kompletně v roce 2019. Prostor se nabízí primárně nezařízen. V případě poptávky odkupu vybavení lze tuto skutečnost projednat se stávajícím nájemcem — provozovatelem kavárny. Atraktivitu a jedinečnost tohoto prostoru výrazně zvyšuje umístění do centra Olomouce s výrazným potenciálem oslovení nemalého počtu kolemjdoucích. Tomu dopomohá i skleněná výloha s dřevenými rámy směřovaná do ulice Kateřinská. Měsíční nájemné činí 17 900,- Kč + cca 2000,- Kč záloha na vodu. Elektřina a plyn jsou s přepisem na nájemníka. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů. Kauci lze dle požadavku rozdělit na splátky. Provize RK je jeden nájem + DPH. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte, prosím, našeho certifikovaného realitního makléře.

17 900 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:06.05.2022

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor

Zobrazeno 217x
Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Pronájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor o velikosti 34m2 se samostatným vchodem ze Sokolovské ulice (na rozcestí) v Karlových Varech. Prostor se skládá z prodejní plochy, malého skladu a sociálního zázemí. Měsíční nájemné včetně energie činí 10 000,KČ + roční vyúčtování za vodu. Požadována vratná kauce ve výši 20.000,-Kč a provize RK ve výši 10.000,-Kč + 21% DPH. Prostor je připraven k okamžitému užíván

10 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:28.04.2022

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory

Zobrazeno 202x
Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Pronájem

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory s výlohou o celkové výměře 72 m2 na frekventovaném místě Karlových Varech na Sokolovské ulici. Parkování za domem a zastávka MHD přímo u objektu. Obchodní prostory se skládají z prodejní plochy, skladu a sociální zázemí. K měsíčnímu nájmu se hradí zálohy na služby ve výši 5.250,- Kč (teplo 4.000,-Kč, elektřina 1.000,-Kč, voda 200,-Kč, odpad 50,-Kč), vratná kauce a provize pro RK. Při rychlém jednání možná sleva.K nastěhování od 1.5.2022. Více informací u makléře

22 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:28.04.2022

V přímém zastoupení majitele nabízíme k pronájmu t

Zobrazeno 323x
Praha, Hlavní město Praha
Pronájem

V přímém zastoupení majitele nabízíme k pronájmu tento reprezentativní obchodní prostor po kompletní generální úpravě, který se nachází na ulici Benediktská, Praha 1. Benediktská ulice se nachází v centru Prahy, je souběžná s ulicí Dlouhou, prodejna se nachází hned za OD Kotva, je tedy dostupná minutu chůze z náměstí Republiky (OD Paladium) i z tepny Revoluční ulice. K obchodu se dá přijet autem i zaparkovat. Prostor má rozlohu 45 m2. Prodejní plocha 30 m2 a zbytek je zázemí (sklad, toaleta, kuchyňka). V přední části je jedna větší výloha a vedle ní prosklené dvoukřídlé dveře (s původní zatahovací bezpečnostní roletou). V celém prostoru je zaveden bezpečnostní systém (alarm, kamery). Showroom má bezbariérový vstup a nabízí různé možnosti využití. Současný nájemník by rád přenechal tento prostor ve stávající podobě (nebo po domluvě) za odstupné včetně vybavení, nábytku vyrobeného na míru z masivního dubu (stůl, police, pult), včetně zavěšených štendrů, zrcadel, svítidel, audio techniky, bezpečnostní techniky, vybavení zázemí - policových regálů, atd. Cena nájemného je 25 000,- Kč měsíčně, 710,- Kč záloha na služby + 5 200,- záloha na elektřinu. Vratná jistota je jedno měsíční nájemné. Provizi RK neplatíte. Pokud máte zájem o prohlídku, nebo o bližší informace neváhejte mne kontaktovat – Dagmar Binko.

25 000 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:27.04.2022

Pronájem skladu 135 m2, ul. Ve žlíbku, Praha 9 – Horní Počernice.

Zobrazeno 162x
Praha, Hlavní město Praha
Pronájem

Pronájem skladu 135 m2, ul. Ve žlíbku, Praha 9 – Horní Počernice. Jedná se o halu ve 4.NP budovy s novým nákladním výtahem a hydraulickou rampou, s možností flexibilních výměr, vytápěné. Výška stropu 3 m. K dispozici sociální zázemí a kuchyňka, telefon a internet. Parkování v areálu. Další služby v areálu – 24 hodin bezpečnostní ostraha, prodejna potravin a kantýna, kamerový systém se záznamem. Možnost zajištění logistických služeb. Dobrá dostupnost MHD – zastávka před areálem, bus 10 min. na metro B Černý Most. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

14 175 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:22.04.2022

Pronájem skladu 113 m2, ul. Ve žlíbku, Praha 9 – Horní Počernice.

Zobrazeno 103x
Praha, Hlavní město Praha
Pronájem

Pronájem skladu 113 m2, ul. Ve žlíbku, Praha 9 – Horní Počernice. Jedná se o halu ve 4.NP budovy s novým nákladním výtahem a hydraulickou rampou, s možností flexibilních výměr, vytápěné. Výška stropu 3 m. K dispozici sociální zázemí a kuchyňka, telefon a internet. Parkování v areálu. Další služby v areálu – 24 hodin bezpečnostní ostraha, prodejna potravin a kantýna, kamerový systém se záznamem. Možnost zajištění logistických služeb. Dobrá dostupnost MHD – zastávka před areálem, bus 10 min. na metro B Černý Most. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

11 865 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:22.04.2022

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nebytový

Zobrazeno 235x
Brno, Jihomoravský kraj
Pronájem

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu nebytový prostor v polyfunkční budově na ulici Jaroslava Foglara. Prostor je umístěn těsně za vjezdem ( za vraty ) do podzemních garáží budovy. Užitná plocha prostoru je 28 m2, využitelný je jako sklad, popřípadě s ohledem na vybavení vlastním sociálním zázemím může sloužit i jako kancelář, nebo studio. Okno v místnosti vede do světlíku v předzahrádce domu. Na podlaze je dlažba, topení je ústřední - v domě je plynová kotelna, světla - zářivky. Sociální zázemí - WC s umyvadlem. Internetové připojení je možné. Výborná poloha domu se snadnou dostupností centra a zároveň rychlé napojení na dálnici D1. K dispozici dohodou. Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou společností. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.

5 900 Kč
 • Typ nabídky:Pronájem
 • Vloženo:19.04.2022

K exkluzivnímu prodeji nabízíme výrobní halu na ul

Zobrazeno 172x
Olomouc, Olomoucký kraj
Prodej

K exkluzivnímu prodeji nabízíme výrobní halu na ulici Technologická v Olomouci. Hala je kolaudovaná v roce 2018, tudíž se jedná prakticky o novostavbu. Nemovitost se nachází v těsné blízkosti průmyslové zóny a výzkumných center Univerzity Palackého s výborným napojením na dálniční síť. Celková užitná plocha objektu je 658 m2, zahrnující 3 výrobní haly a kancelářské prostory. V 1.NP se mimo výrobní haly nachází: 3x kancelář, zasedací místnost, denní místnost, šatny se sociálním zázemím, úklidová místnost, technická místnost, sklad, samostatné bezbariérové toalety a archiv. Ve 2.NP se nachází velkoprostorová kancelář (open space) s kuchyňským koutem, přístupovým schodištěm a hygienickým zázemím (WC s předsíňkou a sprchovým koutem). Plocha pozemku je 1523 m2 a skýtá možnost dalšího rozšíření výrobních prostor. Vjezd do areálu je bez omezení, parkování je možné přímo před halou. Nemovitost je postavena z ocelové sendvičové konstrukce, je klimatizovaná a opatřena zabezpečovacím systémem. Díky sklonu střechy je možná instalace fotovoltaické elektrárny. Nemovitost zaujme firmu, která hledá nové výrobní prostory nebo investora, který bude inkasovat nájem se zajímavým výnosem. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte, prosím, certifikovaného realitního makléře.

46 000 000 Kč
 • Typ nabídky:Prodej
 • Vloženo:14.04.2022