Koupit/pronajmout podníkání

Bezkontaktní myčka Washpoint

Zobrazeno 1129x
Šelešovice, Zlínský kraj
Prodej

Dobrý den, nabízím velmi zajímavou investiční příležitost. Jedná se o koupi samoobslužné bezkontaktní myčky, na lukrativním místě. Myčka je spuštěna do provozu tento rok a nabízí nejnovější technologii s 8 programy. Veškeré detailní informace rád předám, vážným zájemcům po osobní schůzce. umístění: na parkovišti OC TESCO Kroměříž, Velehradská Zlínský kraj Výbava myčky Měnička - směna bankovky / mince - umí vydávat věrnostní datové klíče - umí dobíjet věrnostní datové klíče - vytiskne doklad - rozmění 50 Kč (20,-20,-10,-)- koupi a dobíjení datového klíče umí i bezkontaktně platební kartou Programy: můj podvozku chemické předmytí pod nízkým tlakem aktivní pěna mytí mikropráškem se šamponem kartáč s horkou vodou a pěnou oplach voskovaní oplach demi vodou V boxech možnost platby kartou 2x vysavač 3kW 1x tepovač 1x pračka koberců automat na nápoje amerických nápojů automat- výdejník sušících ručníků rulomatik vysoké boxy i pro obytné vozy Záruka na Technologii dělat 24.9.2023 Kompletní specifikaci můžu Zaslatemailem.po dohodě MOŽNOST Předem stavební povolení na spouštěnou studnu (Vlastní zdroj vody)FB: WashPoint KroměřížFormou prodeje celé společnosti s ručením omezenýmGRAVA Trade s.r.o.

1 Kč
  • Typ nabídky:Prodej
  • Vloženo:09.11.2021

Ekologická likvidace vozidel - autovrakoviště

Zobrazeno 265x
Okrouhlice, Kraj Vysočina
Prodej

Prodám dobře zavedenou firmu na likvidaci vozidel a prodej použitých autodílů včetně rozsáhlého areálu 24500m2 který je postupně nově rekonstruován. Například nové betonové odstavné plochy, kanalizace, odlučovače ropných látek atd. Celý areál je oplocen betonovým plotem. V budovách nové rozvody elektřiny, plynu, vody. Nové podlahy, elektroinstalace, omítky, sociální zařízení atd. Prodávám včetně firmy s.r.o. Firma je v zisku a nemá žádné finanční problémy. Prodávám včetně veškerého vybavení a skladových zásob. Byznys který funguje za každé doby. Prodávám ze zdravotních důvodů.

Nad 10 mil. Kč
  • Typ nabídky:Prodej
  • Vloženo:07.05.2022

Ruční AUTOMYČKA - Detailing vozů

Zobrazeno 1029x
Liberec, Liberecký kraj
Prodej

Dobrý den, Prodám ruční auto-myčku v Libereckém Kraji. Auto-myčku provozuji 3 rokem, mám zde zavedenou klientelu, včetně nasmlouvaných autobazarů. Přenechal bych včetně Brigádníků, pokud by byl zájem. Mám zde šikovný Holky berou 130 kč/h. Jsou pečlivý a mají smysl pro detail. Doplňují je 2 Kluci po škole. Provozovna je v pronájmu, ale majitel je velice vstřícný. Výdaje 20 tisíc za pronájem a služby 2500 kč. + Vlastní studna, lepší ceny vody. Provozovna je hned vedle bezkontaktní myčky (10 M) a v těsné blízkosti hlavní silnice. (5M) Obraty od Nového roku. Leden NENÍ SEZÓNA : 37 Vozidel obrat 71 600 Kč Únor NENÍ SEZÓNA : 39 Vozidel obrat 69 500 Kč Březen NENÍ SEZÓNA : 58 Vozidel obrat 117 900 Kč Duben ZAČÍNÁ SEZONA : 29 Vozidel obrat 54 900 Kč - 1/2 dovolená + (nemoc) Květen HLAVNÍ SEZONA : 76 Vozidel obrat 150 400 kč. + poslední 3 dny Všechny tyto vozidla, mám bez Marketingové propagace. 80% spokojených zákazníků 20% nový zákazníci. ( Pouze se starám o FB aktivitu. ) Je zde možnost vyšších zisků. Pro vážný zájemce, při osobní schůzce mohu ukázat účetnictví. V ceně je zahrnuto veškeré vybavení provozovny, včetně parního stroje značky Fortador Lamborghini v ceně 250 tisíc. ( Veliký potenciál možno dělat i mobilní čištění) Důvod prodeje je změna podnikání (jiný obor). Na ceně se dá jednat, ale prosím seriozní nabídky. Děkuji. Odkazy www.mameparu.com a FB https://www.facebook.com/SlabyDetailing/

0,5 - 2 mil. Kč
  • Typ nabídky:Prodej
  • Vloženo:17.04.2022

Dojezdova-kola.cz

Zobrazeno 219x
Světí, Královehradecký kraj
Prodej

O projektuNabízíme k prodeji e-shop  Dojezdová -Kola.cz . Neprodáváme autodíly, ale dojezdová kola, v tomto segmentu je malá konkurence a e-shop za těch pár let vyrostl v největšího prodejce dojezdových kol v ČR a SK. E-shop byl založen v roce 2017 a nabízí dojezdová kola, alu kola, tažná zařízení, plechové disky, textilní sněhové řetězy Autosock, TPMS ventily, osobní pneumatiky i nákladní, moto pneu, veteránské pneumatiky a autodoplňky. Zákazníci jsou jak maloobchodní, tak i velkoobchodní, třeba autosalony a autoservisy, pneuservisy v ČR a SR.E-shop má samozřejmě i platební bránu pro platbu kartou nebo bankovním převodem. Po domluvě je možné odprodat i sociální sítě Facebook, Instagram a Youtube, kde jsou produktová videa a každý týden přibývají.E-shop řídí jeden zaměstnanec, který má na starosti kompletní chod e-shopu, od administrace webu, přidávání produktů, grafická stránka, banery, reklamy na Google a Seznam, reklamy na sociálních sítích, videa na YouTube, natáčení, střih a následný upload hotových videí.

1 900 000 Kč
  • Typ nabídky:Prodej
  • Vloženo:13.04.2022