Prodej
72x

chatta.cz

chatta.cz, Středočeský kraj

Popis podniku:

Nabízíme k prodeji zaběhnutou značku chatta (https://www.chatta.cz/) , založenou v roce 2017.


Chatta již 7. rok vyrábí na míru (made to order/customizovaně) unikátní stropní svítidla, keramické a skleněné stolní lampy a šíje polštáře a závěsy na okna. Prodává také tapety a látky.


Kdo je typický klient

– Koncoví zákazníci

– Bytoví designéři a architekti

– Penziony, hotely, AirBnb, restaurace

– Většina klientů je z ČR


Protože všechny produkty vznikají přímo v dílně (buď v dílně chatta nebo v jedné z partnerských) a jsou vyráběny ručně, lze je barevně, stylově a materiálově přizpůsobit potřebám interiéru, což je nejsilnější stránka z pohledu marketingu a zásadně značku odlišuje od jiných prodejců v stejném segmentu. Propojení osvětlení, šití (závěsy na okna, polštáře) a tapet dává prostor pro perfektní vyladění interiéru.


Koupit si pohovku nebo postel a přizpůsobit její materiál a design interiéru je dnes samozřejmost. Při osvětlení je to ale vzácnost a chatta v tomhle nemá konkurenci. Do dílny v Praze pravidelně chodí klienti z celé republiky, jen kvůli objednávce produktů.


Bytoví designéři a architekti značku velmi dobře znají a opakovaně se vracejí se svými klienty při rekonstrukcích nebo stavbě nemovitostí – produkty si vyskládají na míru interiéru.


Možnost customizace produktů vyhovuje také hotelům, penzionům a AirBnb, proto v referencích prací naleznete větší projekty, které se pravidelně objevují.


Jelikož jsme v tom 7 let, máme konkrétní vizi, jak může firma realisticky příští roky rychle růst. Součástí prodeje je také představení konkrétních kroků dalšího růstu firmy a propojení s partnery (sklárny, kovovýroba, keramická dílna).


V lednu 2024 jsme se začali věnovat úplně jiné oblasti, která nás také hodně baví a v současnosti rychle roste, změnili jsme priority (plánujeme cestovat a koupit nemovitost daleko od Prahy) a tomu naše nové podnikání vyhovuje mnohem víc.

Současně si uvědomujeme, že značka chatta má dlouhodobý potenciál, není to virtuální produkt s nejistou budoucností, ale fyzický a navíc žádaný produkt, který se bude vždy prodávat, má minimální konkurenci a dobře nastavené marže. Pro nového majitele (který z příjmu nebude žít, jak jsme to dělali my) je velká výhoda, že díky maržím může firma investovat peníze zpět a lokálně rychle růst a expandovat na další trhy.


https://www.chatta.cz

Prodejní cena
2.700.000,00 Kč
  • Kategorie:E-shopy
  • Typ: Prodej
  • Důvod prodeje: Změna podníkání
  • Aktivita: V provozu
  • Rok založení: 2007
  • Vybavení: Nabízeno s vybavením
  • Poč. zaměstnanců: 1
  • Fin . zatížení: V zisku